Wakuometr cyfrowy synchronizacja gaźników

Elektronika motocyklowa|Strona główna

 • Wakuometr cyfrowy
  Wakuometr cyfrowy
Cena:2500.00
 • Pomiar napięcia zasilania
  Pomiar napięcia zasilania
 • Digital Synchronizer Carburetor
  Digital Synchronizer Carburetor
 • zestaw króćców
  zestaw króćców

W porównaniu do wakuometrów mechanicznych urządzenie posiada układ samo kalibracji pozwalający na eliminację wszelkich błędów wnoszonych przez układ pomiarowy. Wakuometry mechaniczne wrażliwe są na różnego rodzaju uszkodzenia, bądź zmęczenia, elementów odpowiadających za wychył proporcjonalny z podciśnieniem.

Wakuometr DCS-1 został wyposażony w najnowszej generacji medycznej klasy układy pomiarowe pozwalające na przeprowadzenie regulacji układów zasilania paliwowego z olbrzymią dokładnością. Dzięki temu nie zaczynamy dnia od kalibrowania wakuometru a od kawy ;)

Obsługa wakuometru jest prosta i przyjemna oraz nie wymaga żadnego szkolenia z obsługi urządzenia. Funkcje wakuometru zostały zaprojektowane we współpracy z największymi warsztatami motocyklowymi tak aby każdy użytkownik mógł w pełni profesjonalnie przeprowadzić proces synchronizacji gaźników czy wtryskiwaczy.

Zaspokajając oczekiwania serwisantów urządzenie posiada bateryjny system zasilania ale oprócz bateryjnego zasilania wakuometru, została zaimplementowana możliwości zasilania poprzez podłączenie przewodu zakończonego dwoma żabkami. Przy tej opcji zasilania wakuometr na funkcję pomiaru napięcia w instalacji elektrycznej, gdzie możemy w prosty i szybki sposób określić czy motocykl nie ma problemów z układem ładowania elektrycznego.

Wakuometr DCS-1 został zaprojektowany i w pełni wyprodukowany w Polsce. Komponenty użyte do jego budowy są wysokiej klasy oraz precyzji, co za tym idzie użytkowanie jest przewidziane na długie lata w przeciwieństwie do chińskich produkcji jednorazowych, gdzie nie można mówić o żadnej jakości czy gwarancji a samo urządzenie przestaje działać juz po kliku użyciach. Produkcję i serwis prowadzi firma z 20 letnimi tradycjami. Kupując to urządzenie możesz być pewien że po kilku latach nie zostaniesz na lodzie.

 

Film urządzeniem: https://www.youtube.com/watch?v=1ovQr1kTHxY
Link do instrukcji obsługi: INSTRUKCJA
W skład zestawy wchodzi:
1. Wakuometr DCS-1


2. 4 silikonowe przwewody ciśnieniowe o długości 1m


3. Po cztery wysokiej jakości chromowane króćce M5 i M6 o długości 65mm wraz z oringami


4. Przewód zasilający / pomiarowy wraz z krokodylkami do podpięcia akumulatora o długości 1.5m


5. Instrukcja obsługi wraz z dwu letnią gwarancją


6. A to wszystko w solidnej walizeczce